Aktuality

Vážení rodiče, od 3.1. 2024 bude školní družina stále připravovat pro vaše děti další akce. prosím sledujte tyto stránky sekci DRUŽINA. V týdnu 3. 1 – 5. 1. 2024 NEBUDOU kroužky. Začínáme až v týdnu 8. 1. 2024

15. 12.

Vážení rodiče,

příští týden nebudou od středy pracovat družinové kroužky. V pátek Vás prosíme o dřívější vyzvedávání dětí ze školní družiny dle Vašich možností.

13. 12.

V příštím týdnu nás čeká mnoho akcí, informace jsem Vám předala na třídních schůzkách.

Prolepší přehlednost zde:

PONDĚLÍ – 18. 12. – Plavání dle rozvrhu, po návratu bude třídnická hodina a ještě budeme nacvičovat program na besídku Děti dětem… s sebou pouzdro, svačinu, čip.

ÚTERÝ – 19. 12. – Celoškolní besídka Děti dětem… s sebou pití, svačinu, pouzdro, čip.

STŘEDA – 20. 12. – Divadelní představení LOUSKÁČEK… vhodné oblečení do divadla, cena 50,- Kč, po návratu třídní besídka (děti mohou přinést cukroví, drobné občerstvení, pití…)

ČTVRTEK – 21. 12. – Úklid třídy, pomůcek, kreslení, čtení. S sebou pouzdro, svačinu, čip.

PÁTEK 22. 12. – Zkrácené vyučování do 11 hod. , asi se děti podívají na nějakou pohádku, překontrolujeme tříddu, šatny, půjdeme na oběd a domů.

V případě, že zůstanou děti doma ) někteří se již omlouvali, že nepřijdou),prosím omlouvejte do bakalářů z rodinných důvodů. Děkuji.

11. 12.

Další bruslení bude v termínech: 13. 12. 2023 a 10. 1. 2024.

28. 11.

Zítra jdeme zase bruslit. S sebou aktovku s učením a brusele.

24. 11.

V pondělí je škola zavřená… stávka.

Dala jsem dětem nakopírovaný list z matematiky… je to doborovolný domácí úkol. Také jsem jim kladla na srdce, aby během volných dnů četli!!!

20. 11.

Připomínám…zítra 21. 11. je termín odevzdání objednávek knih z katalogu(pro zájemce).

Ve středu 22. 11. jdeme bruslit...do školy si děti přinesou věci na vyučování podle rozvrhu a vybavení na brusle… (brusle, helmu, rukavice, teplé oblečení a pití, případně nějakou tyčinku). Svačit budeme až ve škole. Vše v batohu. Hokejisti si brusle přinesou ze stadionu z tréninku a nechají ve třídě.

Ve čtvrtek 23. 11. proběhne ve škole vánoční focení (pro zájemce… info. na třídních schůzkách).

V pátek 24. 11. jdeme na florbalový turnaj. Hráči musí mít sportovní oblečení a obutí, pití, svačinu a všichni dvě jízdenky. Ostatní také svačinu, pití a dvě jízdenky.

30.10.

Vážení rodiče, v sekci červená a žlutá DRUŽINA jsou nové informace na měsíc LISTOPAD. Mezi jinými i TEČKOVACÍ workshop, na který pokud budete mít zájem vybíráme 80 Kč do 3. 11.

24.10.

Vážení rodiče, kontrolujte dětem hlavy… ve škole …pedikulóza.

23. 10.

Prosím rodiče holčiček, aby děvčatům přibalili do plavání hřeben…lépe se vlasy suší. Děkuji.

29. 9.

Vážení rodiče,

dnes jsem se snažila upravit čipovací systém tak, jak jste mi napsali… zasílat určitému rodiči. Pokud to nebude fungovat tak, jak si přejete, dejte vědět.

29.9. – Vážení rodiče, v říjnu nabízíme akci „malování s L. Dostálem“, pokud budete mít zájem své dítě na tuto akci přihlásit, prosím o částku 60 Kč do 16.10. Další informace v sekci ČERVENÁ a ŽLUTÁ DRUŽINA. Děkuji a budeme se těšit.

27. 9.

Některé děti jste omlouvali z páteční býuky. Prosím o doplnění učiva … matematika , psaní a číst cokoliv.

25. 9.

Vážení rodiče, celková částka, kterou budeme vybírat na pomůcky, čipy, SPŠ, sešity činí: 800,- KČ

SPŠ 200,-, materiál a pomůcky do VV a PČ 300,-, čip 200,-, sešity jsem částečně uhradila ze loňského roku…zbývá doplatit 100, celková částka činí: 800,- KČ. Prosím o zasílání této částky.

Všechny účty jsou u mě k nahlédnutí.

Velká prosba… dejte děvčatům do plavání hřeben, aby si mohly pročesávat vlasy a sušení bylo rychlejší. Většina děvčat má dlouhé vlasy , v sušárně je omezený počet sušáků a to se ještě musíme o sušáky dělit s děvčaty ze středních škol. Dnes jsme se z plavání vrátili až v půl desáté… z hodiny čtení nebylo nic.

20. 9.

Sděluji všem, že zprávy o příchodu dětí do školy vám nechodily, protože systém nebyl aktualizován. Zítra by to už mělo fungovat. Pokud ne, dejte vědět, překontrolujeme.

19. 9.

Pokud mají děti ve škole absenci, je potřeba doplnit učivo (dle webových stránek třídy).

18. 9.

Protože nemáme papírové žákovské knížky a prozatím ještě nemáte přístup do „BAKALÁŘŮ“, pište prozatím omluvenky do úkolníčku.

Do plavání odcházíme v 7:35, prosím o včasný příchod do školy. Děti si musí uložit aktovku do šatny a čekáme na ostatní.

14. 9.

Dnes děti dostaly čipy od hlavních dveří školy. Pokud si odčipnou příchod, dostane jeden z rodičů informaci, že je dítě ve škole. Pokud budou tyto inforace chodit jinému rodiči(myslím otci místo matce apod.) dejte vědět, pořešíme to. Čip stojí 200,- Kč, budeme vybírat až s celkovou částkou za uč. pomůcky , SPŠ .

11. 9.

Dnes jsme první plavání zvládli docela dobře, trochu musíme zrychli, ale jinak velká pochvala. Chlapci musí mít přiléhavé plavky.

K domácí přípravě patří čtení… každý den aspoň pět minut. Číst je možné cokoliv, pokud nemají děti zadán určitý text. Dnes jsme měli mít natrénovaný text z čítanky a některým dětem to vůbec nešlo. Bylo poznat, že netrénovaly.

Věšina dětí se doborovolně naučila básničku… zase chválím!

7. 9.

Dnes dostaly děti objednávku na knihy, objednávky vybíráme do 22. 9.

Plavání:

Od pondělí 11. 9. 2023 začíná plavání.

Příchod do školy na 7:30. Děti si odnesou aktovky do šatny a čekají u skleněných dveří na paní učitelku. Odcházíme v 7:35, abychom stihli na bazén dojít a převléknout se. Plavání začíná v 8:00.

Do plavání děti potřebují plavky a ručník, doporučuji i koupací čepici (hlavně holčičky), boty, případně brýle. Vše dejte dětem do igelitového sáčku a do batohu. Batoh dostatečně velký, aby neměly děti problém s balením mokrých a nesložených věcí.

Protože budeme svačit až ve škole, připravte svačinu do aktovky. Na bazén je vhodná nějaká mysli tyčinka, čokoláda, případně pití. Ten, kdo nebude plavat z důvodu nachlazení a jiných zdravotních problémů, donese omluvenku (později budete omlouvat do systému „bakalář“) jde s námi na bazén (bude čekat na spolužáky na tribuně).

Děti nebudou mít možnost nakupovat v bufetu, penízky nepotřebují. Musíme se co nejdříve vrátit do školy, kde bude pokračovat vyučování.

5. 9.

Vážení rodiče,

posílám po dětech zápisový lístek(osobní údaje žáka ) a potřebuji, abyste údaje překontrolovali a opravili. Prosím, opravte červeně a podpisem potvrďte spávnost údajů.

Ve složce, kterou děti dostaly, je také lístek …Prohlášení o zdravotním stavu…potřebujeme k plaveckému výcviku. Prosím o vyplnění a odevzdání tř. uč. prostřednictvím dětí.

Ve středu se přezouváme, vyučování je podle rozvrhu. Už budeme mít i tělocvik, děti potřebují cvičební úbor do plátěného pytlíku (jako v loňském roce).

Pomůcky ještě neřeště… jen vybavené pouzdro, nůžky.

Vybírám 70,- Kč na koncert.